سوال:          با سلام من هندسه پایه ام در حد صفره . آیا این هندسه انتشارات الگوی توسعه نمونه (انرژی اتمی) تالیف آقای بیگی به كار من میاد ؟
منظورم اینكه بدون داشتن معلم دبیرستان و آموزشگاه آیا این كتاب قابل فهم هست یا نه ؟
ممنون

پاسخ:          من این کتابی که نام بردید ندیدم ولی توی بازار کتاب های خیلی خوبی وجود داره که میتونید از آنها استفاده کنید و سطح دانش خود را بالا ببرید.زیاد نگران نباشید،خیلی از دانش آموزان اصلا هندسه پایه را نمی خونند(من با این کار شدیدا مخالفم!)شما می توانید کتاب هندسه یک و دو آقای جواد ترکی و یا کتاب هندسه آقای عزت الله مشفق را تهیه کنید و از اونها لذت ببرید!

پیشنهاد من در خصوص هندسه پایه این است که اگر وقت ندارید به جای اینکه کل هندسه ۱ و۲ را حذف کنید چند مبحث را به دلخواه خود انتخاب کنید و روی آنها تسلط پیدا کنید مثل دایره ها و یا تبدیل ها.

سوال:          با سلام وخسته نباشید ببخشید من ژشت کنکوری هستم از شما یه خواهش دارم میتونید یک برنامه مثل همین نمونه ای که گذاشتید تو وبتون برا من بفرسید من رشته ادبیات هستم ودوس دارم که تربیت بدنی یا روانشناسی قبول بشم خیلی ممنون با تشکر.

پاسخ:         من حتی برای شاگرد های خصوصیم ها تا جایی که میتوانم از نوشتن یک برنامه ثابت فرار میکنم و این وظیفه را به خود شاگرد محول میکنم،چه برسد به خوانندگان وبلاگ که هیچ اطلاعاتی از سوابق تحصیلی و ویژگی های شخصیتی و یادگیری آنها ندارم.من به شما راه را نشان دادم و طریقه پیمودن راه هم آموزش دادم.شما با خواندن اصول برنامه ریزی(در این وبلاگ) و پست استراتژی مطالعه برای داوطلبان رشته علوم انسانی اولویت های خود را مشخص کنید و براساس آن برنامه ریزی کنید.